Partides obertes
hola Pádel - (4,50 - 6,00)
05/08/2021 - 19:30 a 21:00
JA
hola Pádel - (3,50 - 7,00)
05/08/2021 - 21:00 a 22:30
IN
IN
hola Pádel - (3,25 - 5,00)
06/08/2021 - 09:00 a 10:30
IN
Veure més

Horaris Torneig 24h

Torneig 4rt aniversari

Torneig solidari per equips

Torneig 24 hores

Torneig solidari La Catalana

Torneig per equips Sic24

Torneig Speed Car

Torneig 3r aniversari Select Pàdel

2n Open solidari Select Pàdel

TORNEIG 24 HORES

2n TORNEIG PER EQUIPS - Catalana Occident - El Krostó

TORNEIG MIXTE DE SANT JORDI

 

 

TORNEIG PER EQUIPS La Catalana / Eat the World

 

 

TORNEIG NOVACLÍNICS

 

TORNEIG HPASS TOURS - PATET

TORNEIG DE FI D'ANY - COMERÇ LA CATALANA

TORNEIG PARC MOTOR

TORNEIG 2n ANIVERSARI / Gestió Integral - FrequentDriver

Torneig 2n aniversari

Guanyadors Open solidari 2018

 

Finalistes 1a categoria mixta

Finalistes 1a categoria mixta consolació

 

Finalistes 1a categoria masculina

 

Finalistes categoria femenina

 

Finalistes 2a categoria masculina

 

Finalistes 1a categoria consolació                                         Finalistes 2a categoria consolació

 

Finalistes campionat botifarra

 

Finalistes campionat dards

 

Finalistes campionat tennis taula

 

 

Guanyadors 24 h Estrella Damm 2018

Guanyadors Torneig Estil Dental


1rs classificats 1a categoria masculina: Miquel Bernaus i Roger Peruchet

2ns classificats 1a categoria masculina: Eduard Escolà i Albert Feliu

1eres classificades 1a categoria femenina: Núria Roger i Gemma Nadal

2es classificades 1a categoria femenina: Cristina Pont i Laura Llanes

1rs classifcats 2a categoria masculina: Jordi Roig i Ramon Font

2ns classificats 2a categoria masculina: Joan Carles Olivares i Aleix Sans

1eres classificades 2a categoria femenina: Rosa Raurich i Ariadna Cívico

2es classificades 2a categoria: Sara Antelo i Noèlia Barbeta

 

1r Open Select Pàdel - Gestió Integral Nutrilite

Torneig mixte de Nadal

1rs classificats 1a categoria: Anna Roset i David Solsona

2ns classificats 1a categoria: Ariadna Jovellar i Edu Escolà

1rs classificats 2a categoria: Wendy Candame i Pep Amorós

2ns classificats 2a categoria: Ana Cregenzan i Dani Terés

1rs classificats 3a categoria: Noèlia Barbeta i Dan Grañó

2ns classificats 3a categoria: Esther Vázquez i Joan Morera

1rs classificats 4a categoria: Montse Peiró i Joan Antoni Pifarré

2ns classificats 4a categoria: M.José Comabella i Joan Abel Solé

Torneig J10

Guanyadors Torneig 1r aniversari

1rs classificats 1a categoria homes: Christian Lleó i Jordi Yeste

2ns classificats 1a categoria homes: Joan Anton Ajates i David Montañez

1eres classificades categoria dones: Mireia Yeste i Aizhen Qiu

2es classificades categoria dones: Lídia Oró i Judith Adern

1rs classificats 2a categoria homes: Josep Maria Blanch i Jordi Cervelló

2ns classificats 2a categoria homes: Sergi Rafel i Francesc Casals

1rs classificats 3a categoria homes: Oriol Mora i Xavi Valls

2ns classificats 3a categoria homes: Joan Moreno i Ramon Monsa

 

Guanyadors Torneig 24 hores

1rs classificats 1a categoria masculina: Juan Carlos Bernal i Jordi Campabadal

2ns classificats 1a categoria masculina: Albert Tost i Sergi Prats

1rs classificats 2a categoria masculina: Josemi Escabías i Jordi Roig

1eres classificades 2a categoria femenina: Anna Roset i Aizhen Qiu

2ns classificats 2a categoria masculina: Edmond Busquets i Jordi Portolà

2es classificades 2a categoria femenina: Dolo Garrido i Roser Gimeno

1rs classificats 3a categoria masculina: Miki Miranda i Sergi Martínez

1eres classificades 3a categoria femenina: Judith Adern i Josefina Guimet

2ns classificats 3a categoria: Marc Papell i Jordi Gallego

2es classificades 3a categoria: Laia Segarra i Estefania Navarro

 

 

 

Guanyadors Torneig Resquitx

1rs classificats 1a categoria masculina: Albert Tost i Miquel Bernaus

2ns classificats 1a categoria masculina: Dani Sala i Manolo Esteban

1eres classificades categoria femenina: Anca Otvos i Isabel Moreno

2es classificades categoria femenina: Esther Vázquez i Marta Salvia

1rs classificats 2a categoria masculina: Robert Mo i Isaac Gaya

2ns classificats 2a categoria masculina: Daniel Sarramona i Josep Masbernat

1rs classificats 3a categoria masculina: Jordi Montull i Albert Ivars

2ns classificats 3a categoria masculina: Jordi Gallego i Albert Sans

Guanyadors Torneig mixte de Sant Jordi - Emotech

1rs classificats 1a categoria: Jordi López i Ona Palau

2ns classificats 1a categoria: Roger Perutxet i Imma Querol

1rs classificats 2a categoria: Antoni Vallès i Maria Almenara

2ns classificats 2a categoria: César Lara i Beatriz González

1rs classificats 3a categoria: Èric Ruiz i Estefania Navarro

2ns classificats 3a categoria: Antonio Portolés i Teresa Llop